ZABEZPIECZENIA EXTREME

RAJDY SAMOCHODÓW TERENOWYCH, RAJDY PŁASKIE, MOTOCROSS, BIEGI GÓRSKIE I INNE IMPREZY TERENOWE

Extreme to nasza pasja. Dlatego doskonale rozumiemy potrzeby organizatorów tego typu imprez. Powierzając nam misję zabezpieczenia medycznego mogą być pewni najlepszej organizacji, jakości i zakresu świadczonych przez nas usług. Jesteśmy gotowi na wszystko. Dysponujemy sprzętem dostosowanym do potrzeb najbardziej wymagających zabezpieczeń medycznych, takich jak: rajdy samochodowe, motocross, biegi górskie i terenowe oraz inne imprezy extreme.  Dojedziemy w dowolne miejsce.

CO OFERUJEMY

ODPOWIADAMY NA TWOJE POTRZEBY

W naszej flocie znajdują się 3 karetki terenowe. W pełni wyposażone i dostosowane do trudnego terenu.

Posiadamy sprzęt, który wykracza poza wymagania karetek systemowych. Dzięki niemu nasza skuteczność jest na imponującym poziomie.  

Członkowie naszego zespołu to nie tylko wykwalifikowani ratownicy. To również doskonali kierowcy, którzy w razie potrzeby będą działać szybko i sprawnie.

Zabezpieczenie rajdów samochodowych to dla nas nie pierwszyzna. Mamy w tym temacie wieloletnie doświadczenie – zarówno w rajdach polskich, jak i zagranicznych.

Możemy zaproponować 2 szpitale polowe o wymiarach 4x4m oraz 6x6m. Ich wyposażenie ustalane jest w oparciu o indywidualnie  potrzeby organizatora, nawet w przypadku, gdy konieczne jest zamontowanie ogrzewania.

CZYM DYSPONUJEMY

OTO NASZE KARETKI

W skład naszej floty wchodzą 3 karetki terenowe i 2 płaskie:

  • Toyota Hilux Revo 
  • Toyota Land Crusier HDJ80
  • Nissan Patrol GR61
  • Mercedes Sprinter
  • VW Transporter

JESTEŚMY W TYM NAJLEPSI

OTO NASZE REALIZACJE

Carta Rallye Maroko

Zabezpieczenie medyczne rajdu off rodowego w Maroko, 3000 km bezdroży przebytych Ambulansem 4x4, 7 dób ciągłej gotowości do działania.

Tuareg Rallye

Zabezpieczenie rajdu w najtrudniejszych pustynnych warunkach w Algierii, Ambulans 4x4 w pełnym wyposażeniu, współpraca z międzynarodowy zespołem medycznym.

Ultra4Europe

Zabezpieczenie polskiej edycji rajdu Ultra4Europe King of Poland 2019: 5-osobowy team, 2 karetki, szpital polowy, opieka nad zawodnikami z całej Europy w pojazdach o mocy ok 1000 koni mechanicznych.

logo Endurance-Masters

Endurance-Masters

Zabezpieczenie medyczne kilku edycji Mistrzostw Endurance Masters, ambulans terenowy, zespół medyków w ciągłej gotowości do działania, zarówno w mrozie, jak i w deszczu.

logo Five Mountains

Five Mountains

Zabezpieczenie wielkiej wyprawy offroadowej na Bałkany, 7 dni pełnej gotowości do działania, 1600 km przebytych ambulansem 4x4, opieka medyczna nad załogami 95 pojazdów.

logo Gibraltar Race

Gibraltar Race

Zabezpieczenie rajdu motocyklowego, którego trasa biegnie przez całą Europę, trasa licząca kilka tysięcy kilometrów przebyta w ambulansie 4x4, opieka lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek.

Właśnie tego potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. W odpowiedzi przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.