MTB Medica

DOŁĄCZ DO NAS

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Z uwagi na stały rozwój MTB Medica poszukujemy do współpracy nowych członków zespołu, w szczególności posiadających umiejętność jazdy samochodem terenowym w trudnym terenie i nawigacji, jak również wiedzy specjalistycznej z zakresu medycyny podróży, ratownictwa wysokogórskiego oraz medycyny tropikalnej.

Chętnie podejmiemy współpracę z medykami zainteresowanymi survivalem, sportami ekstremalnymi, motoryzacją oraz wyprawami. Mile widziana jest znajomość języków obcych, w szczególności j.angielskiego oraz j.niemieckiego.

Oferujemy pracę w nietypowych warunkach, w różnych krajach, w tym na innym kontynencie, dużo wyjazdów, ciekawych ludzi, a także możliwość stałego zatrudnienia w ramach transportów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z zagranicy.

KOGO POSZUKUJEMY?

JESTEŚ JEDNYM Z NICH?
pracownik MTB Medica na tle ambulansu

CO OFERUJEMY

Z NAMI ROZWINIESZ SKRZYDŁA
ratownicy MTB Medica

Praca z nami to wyzwania podejmowane w nietypowych warunkach, m.in. poza granicami kraju, w górach, na pustyni, w lasach, nad morzem, na torach rajdowych.

Dzięki nam będziesz mieć możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi, np. przy okazji współtworzenia międzynarodowych zespołów medycznych.

Zapewnimy Ci szkolenia z zakresu jazdy samochodami terenowymi oraz nawigacji, a także szkolenia z zakresu medycyny podróży i wielu innych.

Duża ilość zleceń, jakie wykonujemy w ramach współpracy z placówkami POZ to gwarancja stałej pracy w ramach transportów sanitarnych i medycznych.

praca w zgranym zespole – ciekawe wyjazdy służbowe – profesjonalny ubiór firmowy – atrakcyjne warunki finansowe 

CZEKAMY NA CIEBIE

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Obiecujemy, że z nami nie będziesz się nudził. Odezwij się do nas i powiedz, w którym obszarze chciałbyś nas wesprzeć.

Swoje CV wyślij na adres info@mtbmedica.com a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń +48 730 730 666