MTB Medica i przyjaciele

JESTEŚMY OTWARCI

NA WSPÓŁPRACĘ Z INNYMI

Wspólne działanie daje niesamowite rezultaty. Świadomi tego faktu jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które pomagają w realizacji celów obu stron. Poznaj naszych SPONSORÓW, dzięki którym możemy znacznie więcej oraz naszych PARTNERÓW, którzy wspierają nas na każdym kroku.

NASI SPONSORZY

DZIĘKI NIM DZIAŁAMY TAK SPRAWNIE

Oto firmy, we współpracy z którymi zrealizujemy każdy projekt. To oni zaopatrują nas w najwyższej klasy sprzęt i wyposażenie. 

OZPARTS

Generalny dystrybutor wybranych produktów australijskich na rynki europejskie. Dostarcza wysokiej jakości zawieszenia, sprzęgła oraz tarcze i klocki hamulcowe.

4x4 TERENOWIEC

Dostawca wysokiej jakości akcesoriów do pojazdów terenowych i specjalnych. Głownie specjalizuje się w wyciągarkach elektrycznych i hydraulicznych z akcesoriami, linach syntetycznych, zestawach uprzywilejowania i systemach zarządzania energią na pojazdach.

PEDDERS SUSPENSION AND BRAKES

Pedders to firma istniejąca na australijskim rynku od 1950. Wyróżnia się dużym doświadczeniem w produkcji zawieszeń, części do układu kierowniczego oraz hamulcowego.

 

DBA Disc Brakes Australia

DBA Disc Brakes Australia jest globalnym producentem tarcz i klocków hamulcowych na rynek części zamiennych i OEM (Original Equipment Manufacturer). Specjalizuje się w hamulcach wyczynowych.

POWERWINCH

Marka Powerwinch powstała w 2001 roku zyskując miano pierwszych polskich wyciągarek. Firma jest jednym z największych dostawców wyciągarek do samochodów terenowych, quadów i autolawet w Polsce i Europie, a specjalizuje się w wyciągarkach specjalistycznych dla służb mundurowych – wojsko, straż pożarna, policja, straż graniczna.

Kangaroo Winch

Producent wyciągarek przeznaczonych do różnych zadań, które sprawdzają się podczas każdej wyprawy. Niezależnie od tego, czy posiadasz samochód terenowy, czy pojazd specjalny, Kangaroo Winch na pewno Cię nie zawiodą.

POWERLINE – Engineered for ultimate performance

Producent szerokiej gamy lin syntetycznych oraz kinetycznych stosowanych w motorsporcie, turystyce offroadowej oraz służbach mundurowych i przemyśle.

Haztec International

Globalnie znana firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji oświetlenia, oświetlenia ostrzegawczego oraz systemów uprzywilejowania pojazdów specjalnych.

TECHTRADESYSTEM

Firma wyspecjalizowana w dostawach akcesoriów do pojazdów specjalnych w tym terenowych i przemysłowych. Posiada w swojej ofercie m.in. wyciągarki i akcesoria, liny syntetyczne i kinetyczne, oświetlenie ostrzegawcze, systemy uprzywilejowania.

AUTOPART

Specjaliści z zakresu przemysłowej produkcji wysokiej jakości akumulatorów rozruchowych. Ciągłe badania i rozwój są  przejawem ich pasji do tworzenia i podążania za najnowszymi trendami.

Xtreme Outback

Xtreme Outback jest liderem rynku w dziedzinie rozwoju sprzęgieł Heavy Duty i High Performance. Produkty Xtreme Outback radzą sobie z najtrudniejszym terenem i są używane w samochodach off-roadowych, pojazdach wojskowych i specjalistycznych.

KOLLTEX

Producent odzieży medycznej fluo oraz odzieży taktycznej – spodni, polarów, kurtek, bojówek, bluz, odzieży taktycznej. Ich ideą jest tworzenie POLSKIEGO PRODUKTU, dlatego projektują i szyją w Polsce.

NASI PARTNERZY

TO ONI WSPIERAJĄ NASZE DZIAŁANIA

Oto firmy, które wspierają nasze działania – od codziennych zadań, po niebanalne przedsięwzięcia. 

CONCEPT sp. z o.o.

Polski producent pojazdów specjalnych, zabudów i komponentów dla nich oraz łodzi aluminiowych dla wojska i służb bezpieczeństwa publicznego. Realizuje również sprzedaż i serwis pojazdów ATV i UTV oraz motocykli. Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016. Działa na rynku od 2001 roku.

Bezpieczny Kazbek

Projekt realizowany przez fundację MEDYK RESCUE TEAM polega na utrzymaniu sezonowego (lipiec – wrzesień) dyżuru ratowniczego oraz ambulatorium w bazie (na wysokości 3653m npm) na zboczach góry Kazbek w Gruzji. Projekt został objęty patronatem Polskiego Związku Alpinizmu oraz fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.

4x4flatearth

4x4flatearth to fanpage na Facebooku i kanał o tej samej nazwie na YouTube. Tworzą go Marek Jaźwiecki i Łukasz Likos. Pomaga im jako fotograf i operator Damian Pawlus. To media poświęcone w głównej mierze turystyce offroadowej, wyprawom, prezentacji sprzętu, oraz od czasu do czasu sportowi i poradom.

Największy tor off road’owy w Europie, jedyny w swoim rodzaju 50 hektarowy teren i 25 km tras, przeznaczonych na realizację wszelkich marzeń off roadowych. Duże wzniesienia, trawersy, błoto, woda, kamienie, las i szybkie trasy cross country.

SAMPLE Szkolenia Medyczne

Firma szkoleniowa oferująca kursy pierwszej pomocy (również w języku angielskim) oraz szkolenia specjalistyczne dla osób prywatnych (w tym dla dzieci), firm, gabinetów lekarskich, służb publicznych, personelu pedagogicznego, szkół rodzenia.

Zapraszamy do współpracy

Jesteś zainteresowany współpracą? Masz pomysł na wspólny projekt? A może chcesz poznać nasze pakiety sponsorskie? Chętnie opowiemy o nich więcej.