transporty medyczne MTB Medica

TRANSPORT SANITARNY I MEDYCZNY

MIEJSKI, MIĘDZYMIASTOWY I MIĘDZYNARODOWY

Zapewniamy specjalistyczny transport sanitarny i medyczny na terenie Polski i (w razie potrzeby) całego świata. Mamy do tego odpowiednie karetki i sprzęt, doświadczony zespół i lata doświadczenia, zarówno na krótkich, jak i długich trasach. Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności, jaka wiąże się z tym zadaniem, dlatego nasze usługi cechuje jakość i profesjonalizm.

CO OFERUJEMY

ODPOWIADAMY NA TWOJE POTRZEBY

W naszej flocie znajdują się 3 karetki transportu medycznego do przewozu osób leżących i siedzących. Prowadzone przez kwalifikowanych kierowców i ratowników medycznych.

Posiadamy sprzęt i wyposażenie, dzięki którym zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo każdemu pacjentowi, bez względu na jego stan i sprawność ruchową.

Osoby obsadzające karetki transportu medycznego to przede wszystkim godni zaufania ratownicy medyczni z doświadczeniem w pracy w Państwowym Pogotowiu Ratunkowym. Wiedzą jak zapewnić bezpieczeństwo i pełną opiekę transportowanym pacjentom.

Kierowcy i ratownicy medyczni, którzy uczestniczą w naszych transportach medycznych mają przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie. Obowiązki pełnione w Zespołach Ratownictwa Medycznego (Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego) dały im praktyczną wiedzę dotyczącą specyfiki transportów. Są to osoby, na których możemy w pełni polegać.

CZYM DYSPONUJEMY

OTO NASZ SPRZĘT

Transport medyczny realizujemy za pomocą następujących sprzętów:

  • nosze
  • kardiomonitor
  • pompa infuzyjna
  • ssak elektryczny
  • respirator
  • tlen

Posiadamy zezwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na uprzywilejowanie Ambulansów w ruchu drogowym.

JESTEŚMY W TYM NAJLEPSI

OTO NASZE REALIZACJE

Kontrakt 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontrakt 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontrakt 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

logo kart

W przypadku częściowo odpłatnego transportu istnieje możliwość płatności kartą kwoty udziału własnego. Jesteśmy na to przygotowani.

Na wyposażeniu naszych karetek znajduje się terminal płatniczy, dzięki któremu możesz dokonać płatności szybko i bezpiecznie.

płatności kartą mtb medica

Właśnie tego potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. W odpowiedzi przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.