karetka MTB Medica

TRANSPORT OPŁACANY PRZEZ NFZ

W RAMACH WSPÓŁPRACY Z PLACÓWKAMI MEDYCZNYMI

Transport sanitarny to potrzeba niemal wszystkich placówek zdrowia, w tym poradni i przychodni POZ. Realizujemy transport NFZ  bezpłatnie lub za częściową opłatą (w zależności od wystawionego zlecenia na transport w ramach świadczeń POZ). To dziedzina, w której osiągnęliśmy bardzo dużą precyzję i szybkość działania. Zlecenia realizujemy na terenie Polski i poza granicami kraju.

CO OFERUJEMY

ODPOWIADAMY NA TWOJE POTRZEBY

Przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę wykonujemy transporty medyczne oraz sanitarne w ramach usług opłacanych przez NFZ.

Realizujemy transporty prywatne oraz transporty zlecone przez:

  • przychodnie POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) we Wrocławiu i okolicach
  • szpitale 

Dajemy gwarancję jakości świadczonych przez nas usług.

 

W naszej flocie znajdują się profesjonalne karetki transportu sanitarnego do przewozu osób leżących i siedzących. Prowadzone przez doświadczonych kierowców i zapewniające komfort pacjentom.

Posiadamy sprzęt, dzięki któremu zapewnimy wygodę i bezpieczeństwo każdemu pacjentowi, bez względu na jego stan i sprawność ruchową.

Nasze ekipy transportowe to doświadczeni kierowcy i ratownicy medyczni. To ludzie o dużych umiejętnościach logistycznych oraz wysokiej kulturze osobistej. Dokładają wszelkich starań, by transport był dla pacjenta jak najmniej stresujący.

Cechuje nas bardzo sprawna praca, co przekłada się na szybkość działania. Nasz standard to odbiór pacjenta przed upływem godziny od chwili zgłoszenia.

CZYM DYSPONUJEMY

TO UŁATWIA NAM PRACĘ

Transport medyczny realizujemy za pomocą następujących sprzętów:

  • nosze
  • kardiomonitor
  • pompa infuzyjna
  • ssak elektryczny
  • respirator
  • tlen

CO NAS WYRÓŻNIA

POZNAJ NASZ SYSTEM DZIAŁANIA

Wyróżnikiem naszych działań jest dostępność Koordynatora ds. Transportu pod całodobowym numerem telefonu +48 730 730 444 oraz zestaw cech, które definiują nasze podejście do pracy.

To nasz priorytet, a jednocześnie cecha, która zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Nigdy nie spóźniamy się na umówiony transport, a średnia czasu dotarcia do pacjenta to dla nas powód do dumy – jesteśmy na miejscu 3 razy szybciej niż nakazują przepisy prawne! Rozumiemy jak ważny jest czas dotarcia pacjenta do miejsca docelowego.

Nasze dyżury pełnimy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Pozwala nam to w pełni kontrolować wszelkie działania i sprawnie reagować na zmiany. W razie konieczności wydłużamy godziny dyżurów, a w przypadku nieoczekiwanych pilnych zleceń transportu angażujemy dodatkowy zespół. Robimy wszystko, by w każdej sytuacji dotrzeć na czas!!!

Przyjmujemy zlecenia transportu sanitarnego pod numerem telefonu +48 730 730 444, który zawsze pozostaje włączony. Nasze wewnętrzne procedury pozwalają nam na reakcję w każdej sytuacji. Jesteśmy gotowi na wszystko.

Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany dotyczące zleconego nam transportu. Szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą na realizację zlecenia bez szkody dla czasu realizacji raz jakości usługi. Pozostajemy przy tym życzliwi dla pacjentów i pomagamy im, by dotarli do celu w dobrym nastroju.

W naszej pracy traktujemy ludzi z dużym szacunkiem i kulturą. Traktujemy pacjentów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani w chorobie przez personel medyczny.

Posiadamy zezwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na uprzywilejowanie Ambulansów w ruchu drogowym.

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

logo kart

Chcesz zapłacić kartą bezpośrednio po wykonanym transporcie lub na miejscu zabezpieczenia medycznego? OCZYWIŚCIE! Jesteśmy na to przygotowani.

Na wyposażeniu naszych karetek znajduje się terminal płatniczy, dzięki któremu możesz dokonać płatności szybko i bezpiecznie.

 

płatności kartą mtb medica

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy przychodnie POZ z Wrocławia i okolic do współpracy i zachęcamy do zawarcia z nami umowy na usługi w ramach NFZ. Nasz Koordynator ds transportu, Grzegorz Hummel dostępny jest 24h/dobę pod numerem telefonu +48 730 730 444.