planowanie zabezpieczenia medycznego

PLANOWANIE ZABEZPIECZENIA MEDYCZNEGO

ZABEZPIECZENIA MEDYCZNEGO

Zabezpieczenie medyczne to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga dokładnego zaplanowania. Pomagamy w tym temacie udzielając rad i konsultacji, a w razie potrzeby bierzemy na siebie całość planowania i logistyki. Z nami planowanie zabezpieczenia medycznego jest łatwe i sprawne.

CO OFERUJEMY

ODPOWIADAMY NA TWOJE POTRZEBY
Konsultacje

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w sytuacji, kiedy wstępny plan zabezpieczenia medycznego już istnieje. Wskazujemy jego słabe strony i rekomendujemy odpowiednie działania, aby spełniał wymogi prawne.

Przygotowanie planów

Jesteśmy gotowi przygotować plany zabezpieczenia medycznego od podstaw. Uwzględniamy charakter imprezy, ilość uczestników, teren w jakim ma się odbyć oraz stopień ryzyka jakie ze sobą niesie, a następnie przedstawiamy kompletny dokument, w którym wskazujemy m.in. zakres potrzebnych działań, umiejscowienie punktów sanitarnych, ilość ratowników medycznych niezbędnych do obstawy.

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

logo kart

Chcesz zapłacić kartą bezpośrednio po wykonanym transporcie lub na miejscu zabezpieczenia medycznego? OCZYWIŚCIE! Jesteśmy na to przygotowani.

Na wyposażeniu naszych karetek znajduje się terminal płatniczy, dzięki któremu możesz dokonać płatności szybko i bezpiecznie.

 

płatności kartą mtb medica

Właśnie tego potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. W odpowiedzi przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.