kadr z produkcji

PRODUKCJE TV

POMAGAMY UZYSKAĆ REALIZM

Od kilku lat realizujemy usługi ratownictwa medycznego dla producentów telewizyjnych. Bierzemy udział w nagraniach do seriali. Występują w nim nasi ratownicy medyczni oraz nasze karetki. Jesteśmy gotowi zagrać przeróżne zdarzenia w rozmaitych warunkach. Mamy do tego niezbędne wyposażenie oraz ludzi obytych w pracy z udziałem kamery.

CO OFERUJEMY

ODPOWIADAMY NA TWOJE POTRZEBY

Nasze karetki oraz sprzęt medyczny są w pełni dostosowane do nagrań wszelkich ujęć m.in. poprzez usunięcie wszystkich logotypów, znaków firmowych na aparaturze medycznej a również marki Ambulansów na masce, tylnej klapie, progach, kierownicy.

Posiadamy bazę ratowników medycznych posiadających doświadczenie w nagraniach scen akcji ratunkowych, scen 100% i innych.

Świadczymy usługi zabezpieczeń medycznych scen kaskaderskich, wybuchów pojazdów, pożarów na planach zdjęciowych.

REALIZACJE

TU MOŻNA NAS ZOBACZYĆ
logo ślad

Polski telewizyjny serial sensacyjno-kryminalny. Jego dynamiczna akcja osadzona jest w codzienności Centralnego Wydziału Śledczego, który często styka się z Ratownikami Medycznymi.

logo na ratunek 112

Mocny serial paradokumentalny, ukazujący wypadki, zasłabnięcia, złamania jako codzienność Ratowników Medycznych oraz dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej.

logo dlaczego ja
logo trudne sprawy

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

logo kart

Chcesz zapłacić kartą bezpośrednio po wykonanym transporcie lub na miejscu zabezpieczenia medycznego? OCZYWIŚCIE! Jesteśmy na to przygotowani.

Na wyposażeniu naszych karetek znajduje się terminal płatniczy, dzięki któremu możesz dokonać płatności szybko i bezpiecznie.

 

płatności kartą mtb medica

Właśnie tego potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. W odpowiedzi przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.