Media o MTB MEDICA – BEYOND BOUNDARIES

media o mtbmedica

Media o MTB Medica – to temat rzeka, ponieważ w prasie, na portalach informacyjnych, a także w telewizji wielokrotnie pojawiała się informacja o naszej pracy, realizowanych projektach i działalności charytatywnej. Tym razem jednak poświęcono nam aż 6 stron w magazynie BEYOND BOUNDARIES, którego domeną są niesamowite historie o przygodach, terenach, wyprawach, plenerach, podróżach i nie tylko!

Najnowsze wydanie e-magazynu Beyond Boundaries jest dosłownie wypełnione akcją pełną nieszablonowych rozwiązań na najwyższym poziomie, przygodami przekraczającymi oczekiwania i wyprawami, w których trzeba było przełamać granice. Twórcy wyrażają nadzieję, że dzięki zawartych w nim niesamowitym zdjęciom, artykułom, badaniom i interesującym wiadomościom uda się im zainspirować ciekawskich do wypróbowania nowych miejsc, rozszerzenia działań, głębokiej interakcji z naturą i doświadczania różnych kultur w pełen szacunku sposób.

media o mtb medica

Musimy przyznać, że najnowszy Beyond Boundaries rzeczywiście inspiruje, a przynajmniej daje poczucie, że nie brakuje na świecie ludzi, których zachwyca to samo co nas. Na przeszło 130 stronach znaleźliśmy mnóstwo ciekawych tekstów i jeszcze więcej przepięknych zdjęć, które obudziły nowe marzenia, ale też pozwoliły przywołać miłe wspomnienia. Tym bardziej odczuwamy dumę z faktu, że na stronach 59 – 65 znalazł się mnóstwo informacji o nas i naszej pracy oraz wiele zdjęć prezentujących naszą flotę.

Pełne wydanie e-magazynu Beyond Boundaries znajdziesz TUTAJ.

media o mtb medica

Bez względu na to jak dobrze nas znacie – zachęcamy do lektury. Dołożyliśmy starań, by dokładnie opisać nasze działania, zarówno umiejętności, jak i możliwości, opowiedzieć o tym gdzie byliśmy i w jakiego rodzaju wydarzeniach i rajdach wzięliśmy udział. Obszerna biblioteka zdjęć pozwala przyjrzeć się naszym terenowym karetkom, które są nie tylko naszym codziennym narzędziem pracy, ale i przedmiotem wyrazu ogromnej pasji. Oczywiście jest to temat, o którym moglibyśmy opowiadać całymi godzinami, a tu trzeba było ograniczyć się do… sześciu stron! Jesteśmy wdzięczni za tę możliwość, za ogrom miejsca, które mogliśmy zająć w magazynie i możliwość poznania jego redaktora Freda M. Krijgsmana.

Mamy ogromną nadzieję, że media o MTB Medica napiszą jeszcze nie raz… i nie dwa.